Sklep optyczny e-okularnicy.pl — najwyższa jakość i najlepsza obsługa!

Czym charakteryzują się soczewki Blue Control?

Soczewki Blue Control Hilux Eyas 1.60 Hi-Vision Longlife to lekkie, cienkie i przede wszystkim bezpieczne soczewki z filtrem światła niebieskiego. Ten typ światła spotykamy w każdym miejscu na ziemi, bo oprócz w telefonach, telewizorach czy laptopach, występuje również w promieniach słonecznych. Soczewki Blue Control Hi-Vision Longlife są najnowszą generacją powłok antyrefleksyjnych, która łączy w specjalny sposób zalety kluczowe dla użytkowniczki i użytkownika. Są to na przykład: zapobieganie powstawaniu objawów zmęczenia wzroku w wyniku nadmiernej ekspozycji na światło niebieskie, takich jak: suchość oczu, podrażnienie oczu, niewyraźne widzenie, zmęczenie, obniżona transmisja światła niebieskiego widoczna jest w postaci wyraźnego, niebiesko-fioletowego odbicia szczątkowego, powłoka objęta jest 3-letnią gwarancją czy komfortowe, zrelaksowane i kontrastowe widzenie w każdej sytuacji.

Oprawki okularowe stworzone w modny i przemyślany sposób specjalnie dla Ciebie!

Oprawki okularowe poza swoimi oczywistymi właściwościami, takimi jak wygoda noszenia, powinny jeszcze dobrze się prezentować. Co jakiś czas zmienia się styl oprawek, jednak jest kilka takich, które nigdy nie wyszły z mody. Oprawki okularowe, które będą dopasowane w odpowiedni sposób, posłużą przez długie lata i wcale nie muszą kosztować masy pieniędzy. Najlepszym przykładem są produkty dostępne w ofercie sklepu optycznego e-okularnicy.pl!

Dlaczego warto postawić na soczewki Blue Control od firmy Hoya?

Soczewki Blue Control oferowane przez firmę Hoya są doskonałą ochroną przed wysokoenergetycznym światłem niebieskim, który emitowany jest przez smartfony, monitory LCD/LED, tablety czy laptopy. Warto pamiętać, że im nowocześniejszy ekran, tym więcej emituje on światła niebieskiego. Soczewki Blue Control firmy Hoya zapobiegają temu zjawisku przemęczenia, zaburzenia snu, a nawet uszkodzeń siatkówki, które mogą być spowodowane zbyt długim działaniem tego typu światła.